Úvěr bez zástavy

půjčky a úvěry

Úvěr na směnku bez poplatku

Napsal admin • Sep 5th, 2011 • Rubrika: Uncategorized

Lidé často hledají úvěr na směnku bez poplatku předem. Lidé totiž nechtějí v dnešní době platit nebankovním společnostem jakékoliv poplatky předem. V článku se dozvíte více informací o úvěrech na směnku bez poplatku.

Úvěr na směnku bez poplatku předem

Stále existují nějaké nebankovní společností, které z lidé pouze vytahují poplatky předem, ale lidem žádnou půjčku neposkytnou. Vše mají smluvně ošetřeno, takže proti nemu nejde nic dělat. Ví to ale, víte takže si neberte žádné půjčky, které po vás budou vyžadovat jakékoliv poplatky předem. Poplatky předem jsou často ukázkou nesolidnosti. Berte si vždy raději úvěry u kterlých nemusíte platit žádné poplatky předem.

Jak vybírat nebankovní společnost ?

Vybrat správnou nebankovní společnost, která vám poskytne alespoň trošku slušný úvěr na směnku bez poplatku je docela hodně těžké. Je třeba tomu věnovat docela hodně času a pak se vám to může podařit. V žádném případě nikdy neberte hned první nabídku společnosti, která nabízí peníze na směnku. Půjčky si berte jen od nebankovních společností, které mají nějakou historii a lidi jsou z nimi spokojeni.

Ručení směnkou je rizikové

Ručit směnkou není žádná legrace, za splacení půjčky v daném termínu ručíte celým svým movitým i nemovitým majetkem. Vždy je tedy lepší si vzít jinou půjčku, které není ručená směnku. I ověřené půjčky na směnku mají často hodně vysoké roční úroky a celkově bývají tyto půjčky na směnku hodně nevýhodné.Štítky: , , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku