Úvěr bez zástavy

půjčky a úvěry

Úvěr na družstevní byt

Napsal admin • Sep 5th, 2011 • Rubrika: Uncategorized

Úvěr na družstevní byt není tak lehké získat, jak klasickou hypotéku na byt nebo rodinný dům. V článku se dozvíte více informací o tom jak úvěrově financovat nákup družstevního bytu.

Úvěr na družstevní byt od hypotečních bank

Družstevní byt není ve vašem vlastnictví, máte pouze podíl v družstvu. Proto také nemůžete byt financovat klasickou hypotokou. Hypoteční banky nabízejí přehypoteční úvěr, který slouží na období než převedete váš byt z družstva do osobního vlastnictví. Pokud máte nějakou jinou nemovitost, tak jí můžete ručit a můžete si vzít klasickou hypotéku.

Americká hypotéka

Možností také je využít klasickou americkou hypotéku. To znamená, že budete ručit vaší jinou nemovitostí a peníze z americké hypotéky můžete použít na financování družstevního bytu. Nevýhoda je právě v tom, že musíte ručit jinou nemovitostí. A né každý má další nemovitost.

Úvěr na družstevní byt ze stavebního spoření

Úvěr na družstevní byt ze stavebního spoření od stavebních spořitelen můžete využít v případě, že budete požadovat menší částku. U větších částek je opět potřeba ručení nějakou jinou nemovitostí. Ale pro levné družstevní byty je úvěr ze stavebního spoření určitě velmi dobrým řešením. Je třeba vybrat ten nejvýhodnější úvěr co je zrovna na trhu.Štítky: , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku