Úvěr bez zástavy

půjčky a úvěry

Potřebuji půjčit peníze

Napsal admin • Sep 5th, 2011 • Rubrika: Uncategorized

Hodně lidí v dnešní době nemůže vůbec vyjít se svými peňez. Tito lidé často potřebuji půjčit peníze. To je dnes docela hojně rozšířená možnost a hodně lidí této možnosti využívají. Lidé chtějí žít hned a nechtějí na nic čekat.

Špatná půjčka a dobrá půjčka

Podle mě má smysl si půjčovat pouze na bydlení, ostatní půjčky jsou zcela zbytečné a je lepší si takové půjčky vůbec nebrat. Lidé, kteří nemají žádné půjčky jsou svobodnější a žije se jim lépe. Přece jen dlužit někomu peníze je docela stresujicí. Vždy si tedy dopředu dobře spočítejte, jestli se vám taková půjčka vůbec vyplatí.

Potřebuji půjčit peníze : obraťe se na banky

Pokud už se rozhodnete nějakou půjčku vzít, tak se obracejte pouze na banky. Banky mají ještě docela solidní podmínky. Určitě se neobracejte na žádné nebankovní společnosti, jejich podmínky jsou často hodně nevýhodné. Nejhorší jsou půjčky na směnku, kde je možný i prodej směnky. Takové půjčky si rozhodně neberte. Pokud vám banka z nějakého důvodů nechce půjčit, tak si peníze raději nepůjčujte.

Zkuste raději s peňezi lépe hospodařit

Spousta lidí utrácí ze nesmysly a pak se diví, že se svými peňezi nemohou vůbec vyjít. Zkuste si také sepsat vlastní finanční plán. Sepište si všechny vaše měsíční příjmy a všechny vaše měsíční výdaje. Podle toho můžete pěkně zjistit, jak na tom vlastně finančně jste.Štítky: , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku