Úvěr bez zástavy

půjčky a úvěry

Kde si půjčit peníze

Napsal admin • Sep 5th, 2011 • Rubrika: Uncategorized

Kde si půjčit peníze ? Se ptá hodně lidí, kteří si chtějí půjčit peníze. V článku vám představíme jednotlivé možnosti, jak si můžete půjičt peníze. Představíme si půjčky od bank, nebankovních společností, ale také od soukromých osob.

Půjčení peňez od banky

Půjčit si peníze od banky, je podle mě vždy nejvýhodnější. Je třeba však počítat s tím, že u bank musíte mít dostatečně měsíční příjmy a nesmíte mít záznam v registru dlužníků. Od bank si také mužete půjčit různými způsoby. Můžete to být klasický kreditní karta nebo kontokorent. Můžete se však také jednat o spotřebitelské půjčky nebo úvěry. Banky samozřejmě také nabízejí účelové půjčky s nízkými ročními úroky. Můžete je znát pod názvem hypotéka.

Půjčky od nebankovních společností

Nebankovní společnosti z nebankovního sektoru využívají lidé, kteří neuspěli u bank. Nebankovní společnosti nejsou tak přísné při posuzování bonity klienta, půjčky tedy mají šanci získat i méně bonitní klienti. U nebankovní společností je však třeba počítat s horšími podmínkami a celkově jsou tam vyšší roční úroky. Nebankovních společností je na trhu opravdu hodně. Působí tady jak velké nebankovní společnosti, tak malé nebankovní společnosti. Vždy je lepší se obráti na ty větší nebankovní společnosti či firmy.

Půjčky od soukromých osob

Ještě méně jsou výhodné různé půjčky od soukromých osob. Tyto půjčky jsou opravdu hodně drahé a také nevýhodné. Můžete je znát i pod názvem půjčky na OP. Půjčky na občanku jsou také půjčky od různých soukromých osob nebo soukromých investorů.Štítky: , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku